Miniklere sanatla içiçe yaz tatili

Folkart Gallery’nin resim kursuna mask yapımı da eklendi. Ücretsiz kurslar için başvuru tarihi 10 Haziran Pazartesi, kontenjan ise 150 kişi olarak belirlendi.

Miniklere sanatla içiçe yaz tatili

Folkart Gallery’nin bu yıl beşincisini düzenlediği ücretsiz resim kursuna, mask kursu eklendi. Geleneksel hale gelen kurslara bu yıl 150 öğrenci kaydedilecek. Ayrıca 50 yedek öğrenci olarak kaydedilecek.

Haftada bir gün eğitim

Başvurular 10 Haziran 2019 tarihinde Folkart Gallery’de öğrenci velisinin başvurusuyla yapılabilecek. Başvurmak için öğrencinin nüfus fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğrafı ile birlikte Folkart Gallery’de başvuru formunun doldurulması yeterli.
Resim kursunda Ressam Mesude Şimşek’ten eğitim alacak minikler; gözlem yapmayı, malzemeleri tanımayı ve kullanmayı öğrenecek. 8 hafta sürecek kursa 7, 8 ve 9 yaşındaki 75 öğrenci alınacak. Dersler, haftada bir gün 10.30-12.00 saatleri arasında verilecek. Mask kursunda ise Eylem Sürer eğitim verecek. Çeşitli konularda ve tekniklerle maskların uygulamalı yapılması ele alınacak. 9 hafta sürecek kursa 10, 11 ve 12 yaşındaki çocuklar katılabilecek. Kursa 75 kişi alınacak. Dersler Folkart Gallery’nin resim kursuna mask yapımı da eklendi. Ücretsiz kurslar için başvuru tarihi 10 Haziran Pazartesi, kontenjan ise 150 kişi olarak belirlendi

14.00-15.30 saatleri arasında olacak.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.
Karısını ezmeye çalıştıÇin'de bir adam, boşanma duruşmasından önce motoruyla karısını ezmeye çalıştı. Kadına çarpan saldırgan koca ardından bir otomobile çarptı. Kaza sonrası ayağa kalan adam ardından kadına palayla saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber