Müjdeyi Ankara’dan verdi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi ile MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yatırımlarını hızlandırmak için gittiği Ankara’da Çevre ve Şehircilik Başaknı Murat Kurum’u ziyaret etti.

Müjdeyi Ankara’dan verdi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi ile MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yatırımlarını hızlandırmak için gittiği Ankara’da Çevre ve Şehircilik Başaknı Murat Kurum’u ziyaret etti. Başkan Ergün, Manisalıların imar ve asfaltla ilgili beklediği haberleri Bakan Kurum’la paylaştı. Gerekli izin ve onaylarla kredilerin alındığını duyuran Başkan Ergün, hızla çalışma başlatacaklarının müjdesini verdi.

MHP liderine ziyaret

Başkan Ergün, özellikle köylerde temel malzemesi çekilen ancak asfaltı atılamayan il genelindeki 300 kilometrelik yol ağının da kredi onayının alındığını belirtti. Başkan Ergün, Ankara temasları kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle de bir araya geldi. Genel Başkan Bahçeli’ye Manisalıların selamlarını ileten Başkan Ergün, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve Ankara ziyaretiyle ilgili detaylar hakkında bilgi verdi. Manisalılara selam ve sevgilerini gönderen MHP Lideri, Başkan Ergün’e çalışmalarında başarılar diledi.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.
Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber