Nakille ikinci kez doğdular

Trafik kazasında ölen çocuğun organları iki kişiyi ölümün eşiğinden çekip aldı. Zorlu operasyonu atlatan hastalar yeni bir yaşama başladı

Nakille ikinci kez doğdular

Hayat aşısı oldu...
İZMİR’DE karşıdan karşıya geçerken aracın altında kalıp hayatını kaybeden 8 yaşındaki bir çocuğun organları yaşam aşıladı. Talihsiz küçüğün karaciğeri, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 31 yaşındaki Enise Güneş’e nakledildi. Yakalandığı hepatit B yüzünden ölümün eşiğine gelen Güneş, Prof. İbrahim Astarcıoğlu, Prof. Sedat Karademir, Doç. Hüseyin Astarcıoğlu tarafından yapılan operasyonla hayata döndü. 

Onlar artık sağlıklı
BÖBREKLERDEN biri de 1.5 yıldır diyalize bağlı yaşayan 32 yaşındaki Bülent Önacan’a takıldı. Bu zorlu operasyonu, Yrd. Doç. Koray Atilla, Dr. Özgür Çavdaroğlu ve Dr. Can Aykut’tan oluşan ekip başarıyla gerçekleştirdi. Önacan’ın da sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Bağışlanan organlardan bir böbrek ve kalp kapakçığı da Ege Üniversitesi Hastanesi’nde can kurtardı.

Karaköy'de tepki çeken saldırıKaraköy'de bir kadın, yolda yürüyen başka bir kadına saldırdı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sosyal medyada tepkiye neden oldu.
14 Kasım 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber