Geri Dön

Obezite cerrahisinde tüm dünyayı eğitiyor

İran, İsveç, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye’den gelen genel cerrahi doktorlarına Ekol Hastanesi cerrahları Doç. Dr. Cemal Kara ve Opr. Dr. Türker Karabuğa tarafından uygulamalı obezite cerrahisi eğitimi verildi.

Obezite cerrahisinde tüm dünyayı eğitiyor

Bu yıl eğitimlerin ikincisini yaptıklarını belirten Kara, “Her iki ayda bir eğitim verilmeye devam edilecek. Avrupa’nın en fazla cerrahi yapan ekiplerinden biriyiz. 7 binden fazla başarılı obezite ameliyatı yaptık. Bundan dolayı yurt dışına eğitim vermeye başladık. Ürdün, Pakistan, Bulgaristan ve Romanya’dan da eğitim için talep geliyor. Bu taleplere de en kısa sürede cevap vererek hastanemizde eğitimlerini vereceğiz” diye konuştu.

ABD yasak dinlemedi! Tehlikeli deneme...ABD Hava Kuvvetleri, Donald Trump yönetiminin yakın zamanda çekildiği Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler (INF) Anlaşması kapsamında yasaklı olan orta menzilli karada konuşlu bir balistik füzeyi denediklerini açıkladı.
Yunanistan'dan skandal hareketYunan askerinin göçmenleri yasa dışı yollarla Türkiye tarafında bıraktığı görüntüler ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber