Öldürmeye teşebbüsten 20 yıl yedi

Kemalpaşa’da ikinci kez evlendiği iki çocuk annesi eşi Havva Kocapınar’ı sokak ortasında 16 bıçak darbesiyle 35 yaşındaki Mehmet Kocapınar, 20 yıl hapse mahkum edildi.

Öldürmeye teşebbüsten 20 yıl yedi

Öldürmeye teşebbüsten tutuklu yargılanan TIR şoförü Kocapınar, pişman olduğunu söylemesine rağmen 20 yıl ceza aldı. Üç yıl önce boşanmasına rağmen tekrar evlendiği Havva Kocapınar ile yetiştirme yurdundaki iki çocuklarını birbirlerinden habersiz ziyarete giden Kocapınar, eşini 16 bıçak darbesiyle ağır yaralamıştı. Savcı, Mehmet Kocapınar hakkında, “Yakın akrabayı öldürmeye teşebbüs” suçundan ağırlaştırılmış müebbet istemiyle dava açtı. Dünkü duruşmada mahkeme, Kocapınar’a 20 yıl hapis cezası verdi.

Afyonkarahisar'daki yılkı atları doğal ortamında görüntülendiŞuhut’un Kumalar Dağı’nda bir anda ortaya çıkan yüzlerce yılkı atı doğa fotoğrafçısı Hakan Yılmaz tarafından görüntülendi. Yılmaz, “Gördüğüm manzara beni büyüledi, doğa tutkunları bu şehri mutlaka keşfetmeli” dedi.
HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber