‘Oyun Makinesi’ yaz turnesinde

‘Oyun Makinesi’ yaz turnesinde

Türkiye’nin dört bir yanında 32 yılda üç milyondan fazla çocuğu ücretsiz olarak tiyatroyla buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu, yaz turnesi kapsamında 16 - 23 Temmuz günleri arasında Denizli, Köyceğiz, Aydın, Kiraz ve Ödemiş’te “Oyun Makinesi” isimli oyununu sergileyecek.

Tiyatroyla buluşacaklar

Çocuk Tiyatrosu, 17 Temmuz Çarşamba Denizli Çameli, 18 Temmuz Perşembe Köyceğiz, 19 Temmuz Cuma Aydın Hatipkışla, 22 Temmuz Pazartesi Kiraz ve 23 Temmuz Salı Ödemiş’te çocuklarla buluşacak.

Minikler oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek. Çocuklara daha iyi bir yaşam, daha iyi bir gelecek sunmak için çalıştıklarını söyleyen Pınar Süt Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı “Tiyatro sahnesi olmayan köylere, hayatında tiyatro görmemiş çocuklara tiyatroyu götürüyor olmak, onların sevinçlerini gözlerinde görmek paha biçilemez” ifadesini kullandı.

Rusya balistik füzelerin fırlatılma görüntülerini yayınladıRusya Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Rus denizaltıları, ‘Bulava’ ve ‘Sineva’ isimli balistik füzeleri fırlattı.
Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber