POLİSTE 24 SAAT

ESHOT otobüsüne taş attılar , Aşkını şiddetle gösterdi , Satırlı, kamalı ve tabancalı kavga , Konak’ta parkta erkek cesedi

ESHOT otobüsüne taş attılar
Bayraklı İlçesi’nde sürücü Mustafa Odabaş, ESHOT otobüsü ile Evka-5 Gümrük seferini yaparken Emek Mahallesi’nde taş atıldı. Odabaş, otobüsün üst kısmında bulunan elektronik hat panosunun camının kırıldığını belirtip şikayetçi oldu.

Aşkını şiddetle gösterdi
Karabağlar’da N.E.’nin evi önünde saat 02.00 sıralarında eski erkek arkadaşı Ö.Ş. bağırıp rahatsızlık verdi, cama yumruk vurdu ve demir korkuluğu da kırdı. Polisin ifadesini aldığı öfkeli aşık Ö.Ş., serbest bırakıldı.

Satırlı, kamalı ve tabancalı kavga
Basmane’de polise, sokakta üç kişinin kavgaya tutuştuğu ve havaya silahla ateş ettiği ihbar edildi. Polis kavga eden, H.A., M.M. ve T.T.’yi gözaltına aldı. Zanlıların üzerinde kama, satır ve Smith Wesson tabanca ile dört dolu fişek elegeçirildi.

Konak’ta parkta erkek cesedi
Polisi arayan vatandaşlar, Konak Vapur İskelesi önündeki parkta yeşil alan üzerinde bir kişinin hareketsiz yattığını bildirdi. Ekiplerin kontrolünde, üzerinden Behçet Sevim (59) adına düzenlenmiş kimlik çıkan kişinin öldüğü tespit edildi. Ceset, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Kaybolan dağcıları arama çalışmalarında drone desteğiUludağ'da, 1 Aralık Pazar gecesi zirve tırmanışı yaparken kaybolan amatör dağcılar Mert Alpaslan (31) ve Efe Sarp'ı (37) arama çalışmaları, 8'inci günde de sürüyor.
Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber