Rekolte çok düşük borçlar ertelensin

Rekolte çok düşük borçlar ertelensin

MANİSA’nın Saruhanlı ilçesinde, zeytin hasadına kısa süre kalmasına rağmen üreticinin yüzü rekolte nedeniyle gülmüyor. Yok yılı yaşadıklarını söyleyen Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı Aydoğan Okur, “Hava sıcaklıkları nedeniyle rekolte bu yıl yüzde 50 oranında az olacak gözüküyor. Çiftçilerimizin kredi ve bankalara olan borçlarının bir yıl ertelenmesini istiyoruz. Biz üretirsek devlette kazanır biz de kazanırız” dedi. l CEMİL SEVAL DHA

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber