Romanlar için konut müjdesi

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Bekle, Seferihisar İlçe Başkanı Serdar Kısa ve yönetimini ziyaret etti,

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Cemal Bekle, Seferihisar İlçe Başkanı Serdar Kısa ve yönetimini ziyaret etti, ilçe yöneticileriyle birlikte esnaf ve vatandaşla buluştu. Urla’da Roman mahallesini ziyaret etti. Tepecik’te de iftar yemeğine katılan Cemal Bekle, “Urla’da yaşayan Roman vatandaşlarımızın barınma sorununu çözmek önceliğimiz olacak. Roman Stratejik Eylem Planı çerçevesinde TOKİ ile işbirliği yaparak, Romanların yaşam dokusuna uygun evler inşa etmeyi hedefliyoruz. Buradaki amacımız, vatandaşlarımızın deprem gibi doğal afetlerden koruyacak, can güvenliğini sağlayacak binalar inşa etmek ve daha yaşanabilir konutlar üretmek” diye konuştu.

Doğa yürüyüşünde rahatsızlanan kişiyi JAK timi kurtardıBursa'da arkadaşı N.C.B. ile ormanlık alanda yürüyüş yaptığı sırada tansiyonunun yükselmesi nedeniyle rahatsızlanan E.B., Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri tarafından kurtarıldı.
15 Eylül 2019 Magazin Bülteni15 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber