Rüzgâr, çocuklar için esecek

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk) yararına, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Koruncuk Sörf Festivali, 17-18 Ağustos günlerinde, 200’ün üzerinde katılımcıyı Alaçatı’da buluşturacak.

Rüzgâr, çocuklar için esecek

TAV’ın ana sponsorluğundaki festivalle Türkiye’nin ikinci çocuk köyü, Koruncukköy Urla’ya katkı sağlanacak. Koruncukköy        Urla’da, eğitim hakkı risk altında olan veya imkansızlıklardan dolayı eğitimden uzak kalan çocuklar hayata hazırlanacak.

300 gönüllü hazır bekliyor

TAV Havacılık Genel Müdürü Berrin Yer, “Sörfçülerimiz ve gönüllülerimiz sayesinde çocuklarımıza destek olabildiğimiz için Koruncuk Vakfı’na gönülden minnet duygularımızı iletmek istiyoruz. 300 kişilik bir TAV Gönüllüleri topluluğu da zaman zaman Koruncuk Vakfı’ndaki çeşitli etkinliklerde aktif olarak destek olacak” dedi.

 

 

AK Parti'den Emine Bulut cinayeti açıklaması!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Emine Bulut cinayeti ile ilgili "Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda hassasiyetinin altını çizdi" dedi. Kadın cinayetleriyle ilgili Çelik, yasal düzenleme ihtiyacının olması halinde tereddüt edilmeyeceğini de belirtti.
17 Ağustos depreminin hikayesi: YarımBüyük acıların yaşandığı 17 Ağustos depreminin anlatıldığı dizinin süpervizörlüğünü oyuncu Fikret Kuşkan yapıyor. Genç oyuncu Fırat Temir ise ‘Yarım’da depremin ardından stres bozukluğu hastası olan 'Rüzgâr' karakterine hayat veriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber