Sağlık için yarım saat

Türk tasarımcı ve mühendislerin geliştirdiği medikal ürünleri Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve iç pazara sunan Rosio, taşınabilir masaj aletleri ile yaşam kalitesini artırıyor.

Sağlık için  yarım saat

Türk tasarımcı ve mühendislerin geliştirdiği medikal ürünleri Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve iç pazara sunan Rosio, taşınabilir masaj aletleri ile yaşam kalitesini artırıyor. Tense Master ürünüyle tüm dünyaya ulaştıklarını belirten Rosio Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Darende, “Tüm vücutta kullanılabilen elektro pedlerle ağrılar azalıyor, kaslar güçleniyor. Pasif cimnastik etkisiyle incelme ve sıkılaşma sağlanıyor. Selülitli bölgelere düzenli uygulamalarda da görünüm büyük ölçüde düzeliyor. Günde yarım saatinizi ayırıp kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz” dedi.

Araç hurdaya döndüFatih Vatan Caddesi, Aksaray istikametinde seyreden bir otomobil direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücüsünün kontrolünden çıkıp taklalar atarak karşı şeride geçti. Otomobilin içinde bulunan 4 kişiden 3'ü ağır yaralandı.
18 Kasım 2019 Magazin Bülteni18 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber