Sağlıklı yaşamın sırları ‘Yüz Doktor Yüz Hastalık’ta

Hürriyet Gazetesi sağlık muhabiri, köşe yazarı Bülent Katarcı’nın uzun yıllardır mesleğinde edindiği bilgileri derleyip, kaleme aldığı kitabı ‘Yüz Doktor Yüz Hastalık’ı Alsancak D&R Magazası’nda imzaladı.

Sağlıklı yaşamın sırları ‘Yüz Doktor Yüz Hastalık’ta

Hürriyet Gazetesi sağlık muhabiri, köşe yazarı Bülent Katarcı’nın uzun yıllardır mesleğinde edindiği bilgileri derleyip, kaleme aldığı kitabı ‘Yüz Doktor Yüz Hastalık’ı Alsancak D&R Magazası’nda imzaladı. İmza günü kitapta yazıları bulunan doktorların yanısıra eşi Tülin Katarcı, kızı Özlem Esen ve damadı Sami Esen ile çok sayıda kitapsever tarafından ilgi gördü. Katarcı, sağlık ve sağlıklı olmanın hepimizin en büyük isteği olduğunu belirtti, başı sıkıştığında alıp bakabileceği, doğru bilgilerin yer aldığı bir başucu kitabı hazırlamanın keyfini yaşadığını söyledi. Katarcı, “Yaşam şartlarının değişmesi, zorlaşması, yoğun bilgisayar ve araba kullanımı, artan stresle ortaya çıkan çeşitli sağlık sorunlarıyla ilgili olarak yoğun bir bilgi kirliliğinin yaşandığı internet gibi ortamlarda aramak yerine elinin altında uzmanların doğru bilgilerinin yer aldığı bir kitap olsun istedim. Yıllarını sağlık muhabirliğine adamış gazeteci olarak, 2 yılı aşan, uzun ve zorlu çalışmalarla hazırladığım kitap; İzmirli 100 doktorumuzun uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgilerden oluştu” dedi.

Kağıthane'de dehşet: 3 kişiyi bıçakladı koşarak kaçtı!İstanbul Kağıthane'de, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, evde tartıştığı biri kadın 3 kişi bıçaklayarak yaraladı. Olayın ardından yaya olarak kaçan saldırganı yakalamak için peşinden koşan yaralı sokak ortasında yere yığıldı. Şüphelinin kaçması ve onu kovalayan yaralının yere yığılması kameralara yansıdı.
7 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber