Şarap ve zeytin fuarı açılıyor

İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, 29 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında düzenleyecekleri VINOLIVE 2008 “5. Zeytin, Zeytinyağı, Şarap ve Teknolojileri Fuarı”na, Dünya Zeytin ve Zeytinyağı Konsey Başkanı Muhammed Sbitri, Dünya Bağcılık ve Şarapçılık Federasyonu Başkanı Peter Hayes ve Kuzey Amerika Zeytinyağı Birliği Direktörü Bob Bauer’in konuk olacağını bildirdi

İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, 29 Mayıs - 1 Haziran  tarihleri arasında düzenleyecekleri VINOLIVE 2008 “5. Zeytin, Zeytinyağı, Şarap ve Teknolojileri Fuarı”na, Dünya Zeytin ve Zeytinyağı Konsey Başkanı Muhammed Sbitri, Dünya Bağcılık ve Şarapçılık Federasyonu Başkanı Peter Hayes ve Kuzey Amerika Zeytinyağı Birliği Direktörü Bob Bauer’in konuk olacağını bildirdi. İşleyen, VINOLIVE 2007 ’ye 133 firmanın katıldığınırı, 11 bin 687 kişinin ziyaret ettiğini hatırlattı. Fuar süresince “Akdeniz Mutfağı Yemekleri” tadım merkezleri kurulacağını dile getiren İşleyen, bir holde de ilk kez Organik Ürünler Fuarı’nı gerçekleştireceklerini açıkladı. İşleyen, “Fuarımızda bu ürünlerin organik üretimlerinin yanı sıra organik yiyecek ve içeceklerle organik giysi ve oyuncakları da tanıtacağız” dedi.

PKK'ya 'Kıran' darbesi devam ediyor!Mardin'de İl Jandarma Komutanlığınca sürdürülen operasyonlarda terör örgütü PKK'ya ait 7 sığınakta çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber