Şehitler anısına pedal çevirdiler

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce, 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen ‘15 Temmuz Şehitlerini Anma Ulusal Bisiklet Yol Yarışı’na, 81 il ve 4 ülkeden 212 sporcu katıldı.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce, 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen ‘15 Temmuz Şehitlerini Anma Ulusal Bisiklet Yol Yarışı’na, 81 il ve 4 ülkeden 212 sporcu katıldı. Cumhuriyet Meydanı’ndan pedal çevirmeye başlayan katılımcılar, 60 kilometrelik uzaklıkta bulunan, darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik suikast girişiminin yaptığı otele iki saatte ulaştı.

Bir günlükler"in kar yağışını andıran "ölüm uçuşu"Ardahan'da Kura Nehri kıyısında "bir günlükler" olarak bilinen yüz binlerce beyaz kelebeğin her yıl tekrarlanan ve adeta kar yağışını anımsatan "ölüm uçuşu" görsel şölene dönüştü.
Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber