Şehzadeler’e değer katacak

Şehzadeler Belediyesi tarafından yapımına başlanan 7 projenin yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Şehzadeler’e değer katacak

Tüm projelerin hızlı bir şekilde devam ettiğini, halkın daha güzel bir ilçede yaşaması için büyük bir özveriyle çalıştıklarını kaydeden Başkan Ömer Faruk Çelik, “67 mahallemizin tamamında çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Kaan Mahallesi ile Belenyenice Mahallesi Çok Amaçlı Salon inşaatlarımızın kaba inşaat çalışmaları tamamlandı, en kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Çalışmalar sürüyor

Çelik, sözlerine şöyle devam etti: “Ayrıca Karaağaçlı Mahallemizde yapım çalışmaları büyük ölçüde bitmiş olan bir açık ve bir kapalı düğün salonu inşaatımızda da son aşamaya gelmiş durumdayız. Çobanisa Meydan Parkı çalışmalarımızda bitme aşamasında. Şehzadeler halkının kullanımına kazandıracağımız Kurşunlu Han’daki restorasyon çalışmalarımızda büyük ölçüde bitti. İlçemize artı bir değer katacak olan ‘Şehzadeler Park’ projemizde devam ediyor.”

Raylara düşen kadın trenin altında kalarak hayatını kaybettiAnkara’nın Polatlı ilçesinde iddiaya göre dengesini kaybedip tren raylarına düşen bir kadın, trenin altında kalarak hayatını kaybetti.
21 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber