Sevgi ekti sevgi biçiyor

Sevgi ekti sevgi biçiyor

Ödemişli üretici İzmir Büyükşehir Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu bağrına bastı, “Bu bir veda değil, sık sık bir araya geleceğiz Deneyimlerinden her zaman yararlanmak istiyoruz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş Bademli’de fidancılık kooperatifinin 7 bin 500 metrekarelik “Anaç ve Fidan Üretim Serası”nı gezdi. Başkan Kocaoğlu, daha sonra Bademli, Ovakent, Konaklı, Balabanlı ve Kazanlı mahallerinde vatandaşla bir araya geldi. Bademli’de halka seslenen Kocaoğlu, “Bize ‘belediyenin paraları ne ettiniz?’ diye soranlar, kendinden bilir işi... Biz harcamalarımızın hesabını yıllar süren mahkemelerde verdik. Peki sizin harcamalarınız, evraklarınız hiç incelendi mi?” diye konuştu. Söz isteyen Bademlili üretici Nevin Dereli de, “O paralar bizde. Fidan üreticisinde, süt üreticisinde” dedi. Başkan Kocaoğlu’na eşlik eden CHP Ödemiş Belediye Başkan adayı Mehmet Eriş ise, “Başkanımız ‘vedaya geldim’ diyor ama biz bunu bir veda olarak düşünmüyoruz. Sık sık buluşup kendisinin bilgi ve deneyiminden yararlanacağız. Başkanımız sevgi ekti, sevgi biçiyor” şeklinde konuştu.

Fuhuş operasyonunda gelin ve görümce gözaltına alındıİzmit'te, polis ekiplerince masaj derneğine düzenlenen fuhuş operasyonunda, dernek yöneticileri 7 aylık hamile D.Ö. (22) ile görümcesi N.Ö. (33) gözaltına aldı.
18 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber