Geri Dön

Simav'ın İMKB'si

Borsada halen Simav Tarım Kredi Kooperatifi başta olmak üzere Aroma, Tamek, Dimes ve Penguen gibi ünlü meyve suyu firmaları alımlarını sürdürüyor. Kooperatif Müdürü Fatih Salih okumuş, "Vişne Borsası sayesinde veresiye dönemi sona erdi. Tüccarla üretici arasında eski yıllarda yaşanan para problemleri de böylece tarihe karıştı" dedi. Kütahya'nın Simav İlçesi'nde açılan Türkiye'nin ilk vişne borsası şimdiden rekora koşuyor. Kilosu 50 Ykr'den işlem görmeye başlayan vişnenin fiyatı 1 ayda 85 Ykr'ye yükseldi, üretici bayram etti. 15 gün daha sürmesi beklenen borsada ürünün 1 YTL'ye yükseleceği beklentisine giren kimi üreticiler ise beklemeyi tercih ediyor.

Gaziantep'te feci kazaGaziantep'in Nurdağı ilçesinde, önünde ilerleyen TIR'a yandan çarpan otomobildeki Suriyeli sürücü Muhammed Elcuneyd (39) ve oğlu Hüsam Elcuneyd (3), hayatını kaybederken eşi ve 2 çocuğu yaralandı.
Kırmızı Bank bundan sonra Milliyet.com.tr'deKırmızı Bank, geçmişte yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank bundan sonra milliyet.com.tr'de sizlerle olacak... İlk bölüm için takipte kalın...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber