Geri Dön

Şok olduk!

Şok olduk!

Fatih Tanfer: Yenilmezler ordusu maalesef 21. haftada Kızılcabölük önünde 4-0’lık mağlubiyetle adeta şok oldu. Doğruyu söylemek gerekirse 2. yarıda hiçte iyi futbol oynamayan Sancaktepe Belediyespor’a şampiyonluğu adeta armağan etti. Hedef Play Off. Bu güçlü kadrosu ile Play Off’tan çıkabileceğini düşünüyorum. Ancak, bu hafta yenilen 4 golden çıkarılacak dersler olduğuna da inanıyorum. Doğru tespit, teşhis ve tedavi, Altay’ın başarısı için gereklidir. Altay’ın elindeki kadro yapısı bu ligin üstünde olduğunu tekrarlamakta yarar görüyorum. O halde neden 2. Lig olmasın.

Bülent Buda: İşler iyi giderken, eleştiriyi akıl etmez insanlar. Yapanlarda sinir bozan olur. Birkeresinde Altay çok atıyor ama çokta gol yiyor demiştik. Orta alan hızla geçiliyor, savunma özellikle iki stoper yalpalıyor diyerek uyardık. Şimdi 4 farklı yenilgi nasıl olur. Takım dağılmış besbelli. İzlemeden, sormadan tahmini yazıyorum. Biz yinede vazgeçmeyelim. 4 farka iş kazası diyelim. Geride kalan 3 maçıda kazanalım. Yani vazgeçmeyelim, ağıt yakmayalım, umutlarımızı diri tutalım.

İsmail Özelçinler: Doğrusunu söylemek gerekirse Altay’ın yenilmesinden çok, 4 golü kalesinde görmesine şaşırdım. Bu yenilgiyle Altay’ın artık Play Off’a odaklanması ve geçmişte yapılan defans hatalarını da iyi analiz ederek hazırlanması gerekiyor. Ancak, ben Altay’ın mevcut kadrosu, oyun anlayışı, kazanma hırsı, takım olma özelliğini ön plana çıkararak, Play Off’tan da olsa 2.Lig’e çıkacağına yürekten inanıyorum.

Mehmet Demirtaş: 21 haftadır yenilgi yüzü görmeyen yenilmezler ordusuna nazar değdi. Bitime 3 hafta kaldı. Altay bu işi başaracak. Yönetiminden, taraftarına, teknik heyetinden futbolcusuna sonuna kadar inanmış durumda zafer inananlarındır dedik ve inanan Büyük Altay’a güveniyoruz.

Düğünde panik! Apar topar hastaneye kaldırıldılarTrabzon'da, Afganistan uyruklu 3'ü çocuk 22 kişi, düğün salonunda maytap dumanından etkilenerek hastaneye kaldırıldı. Düğün salonunda yaşanan panik anları kameraya yansıdı.
Müge Anlı canlı yayınında tüyler ürperten itiraflar!ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında kızını aramaya gelen Zeynep Ergül, kayıp Mehmet Muharrem Erbay olayını tekrar gündeme gelmesine sebep oldu. Geçen hafta canlı yayında gözaltına alınarak Jandarma'da ifadesi alınan Zeynep Ergül açıklamaları programa damga vurdu. İmam olan ağabey Cahit Ergül'ün itirafı herkesi şoke etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber