Sorunları dinliyor

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, hizmet binasının girişinde vatandaşların isteklerini ve dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Sorunları dinliyor

Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, hizmet binasının girişinde vatandaşların isteklerini ve dertlerini dinlemeye devam ediyor. Hafta içi mesaisinin belirli bir süresini vatandaşlarla buluşamaya ayıran Başkan Karakayalı, “Hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bir gün değil her gün vatandaşlarımızı bire bir dinlemeye çalışıyor, gelen istek ve taleplerine göre ilgili birim müdürlerimle çözümler üretiyoruz” diye konuştu.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.
Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber