‘Sürücüden de yolculardan da özür dilerim’

İzmir’de iftar saatinde Karşıyaka tramvay hattında namaz kılan Göksel Duran, namaz süresince kendisini bekleyen sürücü ve yolculara teşekkür etti, artık daha dikkatli olacağını söyledi.

‘Sürücüden de yolculardan da özür dilerim’

Pazar yerinde tezgâh açan, annesinin mallarını aracına yükleyip yola çıktığını söyleyen Duran, iftar yapmadan araba sürdüğünü belirtti. Orucunu açamadığı için üzülmediğini ama namazını kazaya bırakmak istemediğini anlatan Duran şunları söyledi:

‘Her yer mescit’

“Tramvayın oradan geçeceğini hiç düşünmedim. Her yer mescittir. Tramvayın geldiğini gördüm. Sürücüye güzel bir göz kırpması yaptım. İçindeki yolcularla bekledi. Sürücüden de yolculardan da hepsinden özür dilerim.” Yolcu ve sürücüye teşekkürlerini ileten Duran, “Bir daha hatta namaz kılmam ama tabii namazımı kazaya bırakacağıma trenin ortasında da yaparım” diye konuştu.

Ceren Özdemir'in katili kamerada! Bir gün önce...Ordu’da evinin önünde öldürülen 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in katili Özgür Arduç’un(35) olaydan bir gün Ordu Ticaret Borsasının kapısının önünde keşif yaptığı ve içeri girip güvenlik görevlisinden para istediği ortaya çıktı.
Kara delik fotoğrafını çeken Türk: Feryal Özel - Röportaj2019 Nisan'da yayınlanan kara delik fotoğrafını çeken ekibin üyesi, NASA'da çalışan Feryal Özel ile röportaj yaptık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber