Tarım Spor tam gaz

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Spor Kulübü Derneği Güreş Takımı, kurulduğu tarihten itibaren aldığı dereceler ve ortaya koyduğu faaliyetlerle Türk güreşine ve İzmir sporuna büyük katkılar sunmaya devam ediyor.

Tarım Spor tam gaz

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Spor Kulübü Derneği Güreş Takımı, kurulduğu tarihten itibaren aldığı dereceler ve ortaya koyduğu faaliyetlerle Türk güreşine ve İzmir sporuna büyük katkılar sunmaya devam ediyor. Sporcular İzmir İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Selami Turan başkanlığında, Dünya Şampiyonu Teknik Direktör Sedat Dumlu, antrenörler Fatih Ateş ve Serkan Alkanat nezaretinde çalışmalarına devam ediyor. Topluma sağlıklı bireyler kazandırma konusunda, sosyal sorumluluk projelerinde elinden gelen tüm imkânları sporculara aktaran kulüp, bağımlılıkla mücadelede de etkin rol oynayarak, Bayraklı ilçesi Cengizhan Mahallesinde ve diğer ilçelerde geniş kapsamlı faaliyetlerde bulunuyor.

300 sporcu yetişiyor

Kulüp Başkanı ve İzmir İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Turan, “Kulübümüz okul sporlarına ve müsabakalara katılım sağlayan, toplam 150 lisanslı sporcusu olan bir kulüp. Toplamda 300 sporcuyu bünyesinde barındıran kulübümüz birçok sporcumuzu, eğitim merkezlerine, milli takımlara, Türkiye olimpiyat hazırlık merkezlerine ve beden eğitimi spor yüksekokullarına kazandırmakta” dedi.

Başkent’te otomobil dolandırıcılarına operasyonAnkara'da, otomobillerin kilometresini düşürüp, hasarlarını gizleyerek yaklaşık 60 kişiyi dolandıran 7 kişilik çete, polisin 'Sayaç' adlı operasyonuyla çökertildi. Kendilerini polis olarak tanıtıp, şifreli dil kullanan çete üyelerinden 5'i tutuklandı.
Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber