Teknolojiyi uykuya yatıracaklar!

Buca Belediyesi 2. Uyku Festivali’ne katılacak olan 200 kişi, noter huzurundaki çekilişle belirlendi

Teknolojiyi uykuya yatıracaklar!

Buca Belediyesi, Radyo Romantik Türk ile dünyada bir ilke imza atarak geçtiğimiz yıl düzenlediği 2. Teknolojik Uyku Festivali’nin ikincisi, 15-17 Eylül tarihleri arasında Buca Kaynaklar’da yapılacak.

48 saat kopma cesareti!

Türkiye çapında 35 ilden, 3 bin 516 kişinin başvuruda bulunduğu festivalin katılımcıları Buca Belediyesi Meclis Salonu’nda İzmir 12. Noteri huzurunda Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın çektiği kura ile belirlendi.

Türkiye genelinden 80, İzmir genelinden 60 ve Buca’dan 60 olmak üzere toplam 200 talihlinin asil ve yedek olarak belirlendiği festivalin katılımcı listeleri www.uykufestivali.com internet sitesinin yanı sıra Buca Belediyesi ve uyku festivali sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Teknolojik Uyku Festivali’ne katılma şansı yakalayan katılımcılar, sanal dünyanın bilgi kirliliğinden ve ilişkileri kopartıp yalnızlaştıran yapısından 48 saat kopma cesaretini gösterecek. Yaşayacakları ilginç deneyim öncesi cep telefonu, tablet gibi teknolojik cihazlarını festival alanı girişinde yetkililere teslim edecek olan katılımcılar iki gün boyunca doğanın, arkadaşlığın, yüz yüze iletişimin keyfine varacak.

'Tosuncuk'la ilgili ortalığı karıştıran iddia!Çiftlik Bank'ın kurucusu 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın’ın Ukrayna’nın başkenti Kiev’de görüldüğü ve yakalanmak üzere olduğu iddia edildi.
19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber