‘Titreşim tıbbı ehil ellerin işi’

‘Titreşim tıbbı ehil ellerin işi’

Dünyanın saygın bilim insanlarını İzmir’de buluşturan 2. Uluslararası Magnetoterapi ve Frekans Tıbbı Kongresi sona erdi. Enerji Tıbbı ve Uygulamaları Derneği (ETUD) Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mustafa Erşin, geniş katılımlı verimli bir etkinliğie imza attıklarını belirtti. Masaya yatırılan konular hakkında bilgi veren Op. Dr. Erşin, şöyle konuştu:

Bakanlıktan da katılım oldu

“Sağlık Bakanlığı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Bilim Kurulu da yapılan çalışmaları yakından takip etti. Titreşim tıbbı kullanımının hekimler yani ehil eller tarafından uygulanması gerektiği konusunda bilim kurulundaki değerli arkadaşlarımızla hemfikir olunması bizi mutlu etti. Bakanlık temsilcilerinden de frekans ve titreşim tıbbı uygulamalarında yaşanan sıkıntıların ortadan kalkması için gerekli çalışmaların hızlandırılacağı sözünü aldık.”

Pakistan'da intihar saldırısıPakistan'da kontrol noktasına silahlı saldırı sonrası intihar saldırısı düzenlendi. Saldırıda, 4'ü polis, 3'ü sivil olmak üzere 7 kişi öldü, 24 kişi ise yaralandı.
23 yıl sonra öğrendi! Hayatı karardıAnkara'da, Ramazan Sarı (23), 3 yaşındayken annesinden boşanan babası ölünce 'Ramazan Balcıoğlu' adına düzenlenmiş ikinci kimliğinin olduğunu öğrendi. Durumu düzelttirmek için nüfus müdürlüğüne giden Sarı, sahte kimlik bulundurmaktan gözaltına alındı. Adli kontrolle serbest bırakılan Sarı, askerliğini yapmasına rağmen kaçak göründüğü ve çift seçmen kaydından hakkında dava açıldığını öğrendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber