Travel Turkey yarın başlıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde İZFAŞ-TÜRSAB ortaklığıyla düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, yarın fuarizmir’de kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Fuar boyunca ilk iki gün aynı anda üç farklı yerde kurulacak sahnelerde sektörün uzmanları sunumlarda bir araya gelecek.

3 gün sürecek

İnsanlık tarihinin ilk tapınakları olarak tüm dünyanın dikkatini çeken Şanlıurfa Göbeklitepe D Tapınağı replikaları ve Halil Tuncer’in Turizm
Fotoğrafları, üç gün boyunca sergilenecek.

Havayolu şirketlerinin uçak bileti çekilişleri, Etiyopya ve Ruanda geleneksel etkinlikleri, kahve sunumları ve dans gösterileriyle renklenecek olan Travel Turkey 7 Aralık Cumartesi akşamı sona erecek.

Geceyi böyle geçirdilerBalıkesir'in Altıeylül ilçesinde meydana gelen şiddetli depremin merkez üssü Akçaköy kırsal mahallesinde vatandaşlar geceyi sokakta yaktıkları ateşin başında geçirdi.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber