Geri Dön

TÜGİAD sinerji turunda

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi, üye ziyaretleri kapsamında Torbalı’da bulunan Özgörkey Gıda Tesisleri’nde incelemelerde bulundu.

TÜGİAD sinerji turunda

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Can Yavaş, her ay bir üyelerinin iş yerini, fabrikasını, tesisini ziyaret ederek incelemelerde bulunduklarını belirtti, “Bu ay da dernek üyemiz, Özgörkey Gıda Genel Müdürü Mustafa Bedük’ün davetiyle, Özgörkey Gıda FEAST tesislerinde incelemelerde bulunduk. Akabinde KeyMuseum’u da gezerek Özgörkey ailesinin inanılmaz araba koleksiyonunu yerinde görme fırsatını da yakaladık” diye konuştu. Fabrika turu öncesi Özgörkey Gıda hakkında bir sunum yapan Özgörkey Gıda Genel Müdürü Mustafa Bedük, TÜGİAD Ege Şubesi’ni ağırlamaktan memnun olduklarını ifade etti.

Akü hırsızları yakalandıMardin'in Kızıltepe ilçesinde TIR ile iş makinelerinden akü hırsızlığı yaptıkları tespit edilen 11 kişi, özel ekibin güvenlik kameraları üzerinde 4 bin saat süren incelemesiyle yakalandı. Adliyeye çıkarılan şüphelilerden 5'i tutuklandı.
15 Aralık 2019 Magazin Bülteni15 Aralık 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber