Turist gerginlik oyununa gelmedi!

Suriye’nin Türk savaş uçağını düşürünce, “Türkiye’de savaş çıkacak” diye kampanya başlatan bazı Avrupalı tur operatörlerine rağmen rezervasyon iptali yaşanmadı

Turist gerginlik oyununa gelmedi!

Turizmci tedirgindi
TÜRKİYE ile Suriye arasında devam eden kriz nedeniyle bazı Avrupa ülkelerinde “Savaş çıkacak Türkiye’ye gitmeyin” şeklindeki karalama kampanyaları rağbet görmedi. Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı İsmail Özbozdağ, bu kampanya nedeniyle turizmcilerin tedirgin olduğunu, ancak hiçbir rezervasyon iptali yaşanmadığını söyledi.

Her yer dolu
SURİYE’nin Türk uçağını düşürmesinin, bazı Avrupa ülkelerinde “Savaş çıkacak” iddiasıyla karalama kampanyasına dönüştüğünü belirten Özbozdağ, bu gerilimden şu an için hiç bir olumsuz etki alınmadığını söyledi. Ege’deki işletmelerin önemli bir bölümünün yüzde 100’e yakın bir doluluğa ulaştığını da sözlerine ekledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesince düzenlenen etkinlikte ABD'deki Türk, soydaş ve Müslüman toplumuyla buluştu.
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan Amerikalılara FETÖ uyarısıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ABD kamuoyu için oluşturduğu tehlikeye işaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber