‘Türkiye’de oynamanızı tavsiye etmiyorum’

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, altyapılarından yetişen sağ kanat Barış Alıcı ve kaleci Berke Özer’i geçen sezon başında Fenerbahçe’ye satarak hata yaptıklarını dile getirdi.

‘Türkiye’de oynamanızı tavsiye etmiyorum’

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, altyapılarından yetişen sağ kanat Barış Alıcı ve kaleci Berke Özer’i geçen sezon başında Fenerbahçe’ye satarak hata yaptıklarını dile getirdi. İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde gerçekleşen sezon açılışında genç futbolculara seslenen Özkan, “Hiçbirinize Türkiye’de oynamayı tavsiye etmiyorum. Berke gitti ne olduğu belli değil. Barış gitti ne olduğu belli değil. İkisi de bizde bir sene daha oynasalardı, buradan Avrupa’ya hemen gideceklerdi. Biz de hayattan ders alıyoruz” diye konuştu.
“Formayı kap, bırakma!”
Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Barış’ın halen kulüpte forma giyen ikiz kardeşi Kerim’e, “Gittiğin yerde formayı kap, bırakma. Barış’a haksızlık yapıldı. Olsun, biz de dersimizi aldık. Avrupa genç oyuncunun kıymetini daha çok biliyor” dedi.

Vücuduna yorgun mermi isabet eden kişi yaralandıKonya'nın Akşehir ilçesinde çay bahçesinde vücuduna yorgun mermi isabet eden kişi yaralandı.
MasterChef 4. Bölüm FragmanıMasterChef 4. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber