Türkiye’nin modeli bugün seçiliyor

19. Miss & Mr Model of Turkey’nin Kaya İzmir Thermal & Convention’daki büyük finalinde, birbirinden güzel ve yakışıklı gençler podyuma çıkacak.

Türkiye’nin modeli bugün seçiliyor

19. Miss & Mr Model of Turkey’nin Kaya İzmir Thermal & Convention’daki büyük finalinde, birbirinden güzel ve yakışıklı gençler podyuma çıkacak. Yılmaz Taner, Çağla, Tolgay ve Caroline gibi ünlü sanatçıların sahne alacağı gecenin sunucuları Ünlü manken ve sunucu Elif Ece Uzun ve Ünlü Moda ve Stil Danışmanı Erdal Güvenç yapacak. İzmir 20. Noteri Yasemin Yıldız huzurunda yapılacak oylama ile yarışmanın kral ve kraliçeleri belirlenecek.
Jüri koltuğunda; Miss & Mr Model of Turkey Kurucu Başkanı Akif Örük, Milliyet Ege Bölge Temsilcisi Engin Uğur Ağır, modacı Hakan Akkaya, Ci Group Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Aktaş, Dorsay Pırlanta Yöneticisi Özkan Yavuzer, Miss & Mr Model of Turkey 2014 güzeli ve oyuncu İlayda Aydın, sinema ve dizi oyuncusu Akasya Asıltürkmen, Miss & Mr Model of Turkey 2006 birincisi ve model Ece Begüm Yücetan, ünlülerin menajeri Mustafa Ayata, tasarımcı Göhan İldeniz, moda tasarımcısı Niyazi Erdoğan, fitness koçu ve dans eğitmeni Barış Çünguroğlu, moda Tasarımcısı Buket Özkalfalar, şarkıcı Caroline, estetik uzmanı Op. Dr. Bilgehan Aydın, Klass Magazin kurucusu Muammer Kapucuoğlu, Be Style İmtiyaz Sahibi Beliz Baran ve Kaya İzmir Thermal & convention Genel Müdürü İsa Erdem oturacak.

Ünlü ve başarılı isimler

İlk Kez 2001 Yılında düzenlenen Miss & Mr Model of Turkey yarışması sahnelere ve podyumlara Hilal Altınbilek, Şükran Ovalı, Gökhan Keser, Ece Begüm Yücetan, Irmak Atuk, Emre Dinler, Buse Varol, Berk Demirgüneş, İlayda Aydın ve Ali Yasin Özegemen gibi birçok başarılı ismi kazandırdı.

200 yıllık değirmen öğrencilere açıldı

Etkinliğin Ana Sponsorluğunu Ci Group üstlenirken, diğer destek veren fimalara ise şöyle: Kaya İzmir Kaya Thermal, Ömür Inn, Torres Cerimonia, Dorsay Pırlanta, Airlife, Eksi 1, Doğa Sigorta, Mert Optik, Arkas Otomotiv Ford, Bilgehan Aydın Corporate Group Company, Loreal Atölye, Milliyet Ege, Klass Magazin,
BlackSpade, SND Skincare, Flo Ayakkabı, Ayakkabı Delisiyim, Buck inn coffe co. ve Grena Tanıtım.

Gümüşhane’nin İHA’sı HÜMA göklerdeGümüşhane Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan ve cennette sürekli uçan kuş anlamına gelen ‘Hüma’ adlı insansız hava aracı Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivalinde yarışacak.
15 Eylül 2019 Magazin Bülteni15 Eylül 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber