‘Tutkunuzdan vazgeçmeyin’

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Güzden Varinlioğlu, “En büyük tutkum” dediği su altı dalışıyla ilgili 23 yıldır sürdürdüğü çalışmalarla, dünyaca tanınan bir isim oldu.

‘Tutkunuzdan vazgeçmeyin’

Türkiye’deki tatlı su kıyılarının envanterlerinin çıkarılması ve Japonya’daki Ertuğrul Fıkrateyni’nin kazı çalışmaları gibi önemli projelerde de görev alan Varinlioğlu, öğrenciliğinde hobi olarak dalmaya başladığını, insanların hangi işi yaparlarsa yapsınlar, tutkularındana vazgeçmemesi gerektiğini belirtti.

 

Korku dolu anlar! 2 çocuğuyla yola savrulduAntalya'nın Alanya ilçesinde, sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, takla attı. Kazada otomobili kullanan anne ve 2 çocuğu ile yanlarında bulunan 1 kişi, yola savrularak, yaralandı.
Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber