ÜÇ FUAR BİRDEN

axeko011.jpg 21-24 Nisan'da da İZFAŞ'ın Gelin&Damat Show Fuarı ile Anne&Çocuk Fuarı düzenlenecek. Gelin&Damat'ta evlilik hazırlığı yapan çiftler giyimden çeyize, takıdan kişisel bakım ürün ve hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçlarına yanıt bulabilecek. Anne&Çocuk'ta da, anne ve anne adayları ile 0-12 yaş grubu çocukların gıdadan sağlık ve eğitim kurumlarına, hazır giyimden bakım ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarını aynı ortamda bulabilmeleri hedefleniyor. İzmir, aynı dönemde üç fuara birden ev sahipliği yapacak. Efor Fuarcılık tarafından bu yıl 16'ncısı düzenlenen Mobilya-Dekorasyon Ev&Büro Mobilyaları Fuarı, (MODEKO) 19-24 Nisan'da kapılarını açacak. Salon takımları, yatak-genç-çocuk odaları, mutfak, büro mobilyası, bahçe mobilyası, ev dekorasyonu ve aksesuvarları, ev tekstili, aydınlatma ekipmanları, antika, mobilya malzemeleri, ağaç işleme makineleri, yan sanayi ve sektörel yayınlar yer alacak.

Av tüfeğiyle dehşet saçtılarAdıyaman'da 3 katlı eve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından otomobilden av tüfeği ile ateş açıldı. Saldırıda yaralanan olmadı.
Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber