Üçkuyular’a nefes aldıracak terminal

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Üçkuyular’da terminal ve otopark projesine imza atıyor. Özel arabalarını 841 araçlık alana bırakan vatandaşlar buradan metro, tramvay, otobüs ya da vapurla istedikleri yere kolayca gidebilecek.

Üçkuyular’a nefes aldıracak terminal

İzmir Büyükşehir Belediyesi, metro, tramvay, otobüs ve vapurun kesişme noktasında yer alan Üçkuyular’a nefes aldıracak terminal ve otopark projesine imza atıyor. 1 milyar lira bütçeli F.Altay- Narlıdere metro hattının yapımı için kazı çalışmalarına hız kesmeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, toplam 48 bin 906 metrekarelik inşaat alanına sahip olan Üçkuyular Terminali ve Otoparkı projesiyle de bölgedeki önemli bir ihtiyacı karşılamış olacak.

Yol kotundan aşağıda bulunan terminal katı ile yeraltında 3 kat otoparktan oluşan inşaat alanında altyapı ve zemin imalatlarında sona yaklaşan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2019 yılının sonunda terminal ve 841 araç kapasiteli otoparkı hizmete açmayı planlıyor.

Park et, devam et

Özel araçlarını otoparka bırakan vatandaşlar, buradan metro, tramvay, otobüs ya da vapurla diledikleri yere kolaylıkla gidebilecek.

Üçkuyular Terminali ve Otoparkı projesiyle ilçe minibüslerinin diğer ulaşım araçlarıyla entegrasyonu da sağlanacak.

Ceren'in katili Özgür Arduç cinayetten 4 saat önce...Ordu'da, balerin Ceren Özdemir'i (20) bıçaklayarak öldüren cezaevi firarisi Özgür Arduç'un (35), cinayetten 4 saat önce, zıpkın çalmak için girdiği av bayiindeki görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, ellerini montun cebine koyarak av ürünlerini yakından inceleyip, fiyatları hakkında bilgi alan katil zanlısının, dikkat çekmemek için gülümsediği, fırsatını bulamayıp, zıpkını çalamaması üzerine ise av bayiinden çıktığı görülüyor.
Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği cevapla olay oldu!Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de "Umarım 'caps'im yapılmaz" diyen Serpil Hanım, elendiği soru ile sosyal medyada gündem oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber