Uçuran ders

Uçuran ders

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları’nın Güzelbahçe Yelki’deki kampüsünde yer alan uçak derslik tüm çocuklara kapısını açıp
çeşitli eğitimler vermeye başladı.

İSTEYEN HERKES GELEBİLİR

Konak Bayramyeri’ndeki Halitbey İlkokulu’nda eğitim gören 3’üncü sınıf öğrencileri, Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Güzelbahçe Yelki kampüsündeki uçak dersliği ziyaret etti. Uçak derslikte haftasonları simülatör, robotiks, yazılım ve kodlama ile İngilizce kulüplerine dışarıdan da öğrenci alınacak. Ayrıca hiç uçağa binmemiş öğrenciler için de yarım günlük turlar düzenlenecek.

ÖĞRENCİLERE MESAJ VERDİ

Öğrencilerin talebi üzerine uçuş ömrünü tamamlayan A310 model uçağı satın aldıklarını, derslik ve kütüphane olarak tasarladıktan sonra okulun bir parçası olarak kullanmaya başladıklarını anlatan Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkaya, “Kararlı olduğunuzda her şeyi başarabilirsiniz. Bu uçağın asıl mesajı bu, istedik ve yaptık” diye konuştu.

Eminönü’nde yollar göle döndüİstanbul'da öğle saatlerinde başlayan yoğun sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, araçlar mahsur kaldı. Tarihi Kapalıçarşı ve Eminönü Altgeçit Çarşısı'nı su bastı. Fatih ve Eminönü'nde metrekareye 113 kg yağış düştü.
Devran Çağlar son yolculuğuna uğurlandıDevran Çağlar olarak bilinen şarkıcı Mustafa Dağlar'ın cenazesi, Muğla'nın Marmaris ilçesinde toprağa verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber