Ulaşımda dönüşüm masaya yatırıldı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği(TÖHOB) Başkanı İsmail Yüksel, yönetim kurulu üyeleri, Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Semih Özmeriç ve Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Başkanı Okan Yalçın’ı ağırladı.

Ulaşımda dönüşüm  masaya yatırıldı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, tüm Özel Halk Otobüsleri Birliği(TÖHOB) Başkanı İsmail Yüksel, yönetim kurulu üyeleri, Aydın Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Semih Özmeriç ve Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Başkanı Okan Yalçın’ı ağırladı. Ziyarette, ulaşımda dönüşüm, ülke genelinde toplu taşımanın daha iyi nasıl yürütülmesi gerektiği konuları ele alındı.

Herkes memnun

Büyükşehir Başkanı Osman Gürün toplu ulaşımda vatandaşların ve şoför esnafının memnun olduğu bir sistemle hizmet verilmesi gerektiğini söyledi, “Ulaşımda dönüşümde şoförlerimiz kazanıyor, vatandaşlarımız mutlu” dedi.

Temizlik işçileri, yakılarak telef edilen kedi bulduBursa'nın İnegöl ilçesindeki bir parkta temizlik işçileri, poşet içerisinde yanmış halde kedi ölüsü buldu. Kedinin mangalda yakıldığı ve üzerinde ızgara teli izleri bulunduğu belirtilirken hayvansever Arzu Şerefoğlu, ''Kedi, resmen kömür olmuş, normal bir insan bunu yapamaz'' dedi.
14 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber