Üniversite adaylarının yanında

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ), gençleri geleceklerinin şekilleneceği tercih sürecinde doğru yönlendirmek adına 100 kişilik ekip kurdu.

Üniversite adaylarının yanında

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ), gençleri geleceklerinin şekilleneceği tercih sürecinde doğru yönlendirmek adına 100 kişilik ekip kurdu. 18-29 Temmuz günleri arasında gerçekleştirilecek ‘İEÜ Tercih Dönemi Danışmanlık Hizmeti’ kapsamında öğretim elemanları, rehberler ve gönüllü öğrenciler, her gün yüzlerce üniversite adayı ile birebir görüşecek. Rektör Prof. Dr. Murat Aşkar, “Üniversite sınavında alınan puan kadar, doğru tercihte bulunmak da çok önemli. Bizler de üniversite adaylarını en doğru şekilde yönlendirmek, heyecanlı oldukları bir dönemde hata yapmalarının önüne geçmek için tercih döneminde bir program belirledik” diye konuştu.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.
Karısını ezmeye çalıştıÇin'de bir adam, boşanma duruşmasından önce motoruyla karısını ezmeye çalıştı. Kadına çarpan saldırgan koca ardından bir otomobile çarptı. Kaza sonrası ayağa kalan adam ardından kadına palayla saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber