Urla’dan yeni işbirliği adımı

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ile birlikte katıldığı Uluslararası İş Birliği Forumu’nda, Rusya’daki Başkurdistan’ın Sibay kenti Belediye Başkanı Rüstem Afzalov ile iş birliği anlaşması imzaladı.

Urla’dan yeni işbirliği adımı

Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel ile birlikte katıldığı Uluslararası İş Birliği Forumu’nda, Rusya’daki Başkurdistan’ın Sibay kenti Belediye Başkanı Rüstem Afzalov ile iş birliği anlaşması imzaladı. İmzalanan anlaşma ile Urla ve Sibay, kültür, ekonomi, eğitim gibi alanlarda birlikte hareket edecek. Oğuz ve Sertel daha sonra Başkurdistan’ın yeni seçilen Başbakanı Andrey Nazarov‘u ziyaret etti. Başkan Oğuz, Nazarov’a Urla’ya özgü ürünler hediye etti.

Elektrikli bisiklete 5 kişi binen aile 'pes' dedirttiIsparta kent merkezinde üzerinde 5 kişinin bulunduğu ve ikisinin ayakta olduğu trafikte ilerleyen elektrikli bisiklet, 'pes' dedirtti. Hayret veren görüntüdeki elektrikli bisiklette 3 kişi oturarak, diğer 2 kişi ise ayak koyulması için yapılan basamakta ayakta gittiler.
18 Kasım 2019 Magazin Bülteni18 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber