Geri Dön

Yaman’dan eleştiri

Altay Teknik Direktörü Fuat Yaman, yönetimin sözleşmesini fesh ettiği Okan Koç’la ilgili ilginç bir yorum yaptı.

Yaman’dan eleştiri

Sezon başında Okan’ı transfer ettirdiğinde, “Sorunlu adam aldılar” eleştirileri geldiğini hatırlatan Yaman, “Takımdan gönderme kararı aldık, ‘Şampiyonluğa giderken yıldız oyuncu kesilir mi?’ diyenler çıkıyor. Okan’ın bu kadar az iş yaparak insanları etkilemesi ilginç. Şampiyonluk mücadelesi savaş gibidir. Omuz verdiğiniz arkadaşlarınıza her anlamda güvenmeniz gerekir. Bizim iniş-çıkışlara değil, istikrarlı grafiğe ihtiyacımız var” dedi. Öte yandan Okan Koç’un Adanaspor ile anlaştığı duyuldu.
Öte yandan Altay yönetimi, Süper Lig ekiplerinin yakın takibe aldığı Musa Çağıran ile bu sezon oynadığı maçlarda takıma katkı yapan Mehmet Sak’ın sözleşmelerini uzattı. 31 Mayıs 2011’de sözleşmeleri sona erecek genç futbolcular, 2013 yılına kadar Altay’a hizmet vermeyi sürdürecek.

Binalar arasında 'komşuluk' köprüsüRİZE'de, 3 bloktan oluşan apartmanlar, çatı katlarına olası yangın durumunda kaçış yolu oluşturmak için kurulan demir köprülerle birbirine bağlandı. Apartmanda yaşayanlar, kestirme olduğu için yangın köprüsünü kullanarak, komşularına misafirliğe gidip, geliyor.
13 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber