Yeni buluşma yeri ‘Nar Kafe’ olacak

Yeni buluşma yeri ‘Nar Kafe’ olacak

Narlıdere Belediyesi, 2. İnönü Mahallesi’nde yer alan Yaşar Kemal Tesisleri’nin alt katında yaptığı düzenleme sonrası hazırladığı Nar Kafe’yi vatandaşların kullanımına açtı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, CHP İlçe Başkanı Şahin Fırat, meclis üyeleri ve muhtarlar, yeni tesisin ilk konukları oldu.

Self servis hizmet

Self servis sistemiyle çalışacak olan Nar Kafe; çay, kahve, meşrubat ve tost hizmeti sunacak. Narlıdere Kadın Kooperatifi’nin kurulmasının ardından, kadınların el emeği ürünleri de kafede vatandaşların beğenisine sunulacak. Belediye Başkanı Ali Engin “Yaşar Kemal Tesisleri’ni daha keyifli ve kullanışlı hale getirmek için bazı düzenlemeler yapıyoruz. Nar Kafe de güzel düşüncelerimizden birisiydi, hayata geçirdik. Bu modern kafenin, keyifli ortamı ve güzel manzarasıyla Narlıderelilerin en uğrak mekanlarından biri olacağına inanıyorum” dedi.

Bakan Akar'a 'asker selamlı' karşılama...Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Meclis Grup toplantısına gelişinde bir grup partili genç tarafından "asker selamı" ile karşılandı.
16 Ekim 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber