Yurtdışı atağı

Üyelerine yeni iş fırsatları yaratacak yurtdışı yatırımlarının önünü açmak ve ticari bilgi akışını sağlayacak organizasyonlara imza atmak üzere yurtdışı pazar araştırmalarına ağırlık veren Ege Genç İş İnsanları Dreneği (EGİAD), Dışişleri Bakanlığı İzmir Temsilcisi Büyükelçi Naciye Gökçen Kaya’yla bir araya geldi.

Yurtdışı atağı

Uluslararası İlişkiler ve Dış Ticaret Komisyonu Organizasyonu ile Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti Ekonomik Kalkınma Ajansı Türkiye Temsilcilik Müdürü Dr. Adem Akkaya’yla da üyeler bir seminerde buluşturuldu.

Proje ve ortaklıklar

EGİAD Başkanı Mustafa Aslan, Almanya’nın en geniş görev bölgesi olan Kuzey Ren-Vestfalya eyaleti ile İzmir arasında ticari ve kültürel diyaloğun geliştirilmesini istediklerini dile getirdi, “Uluslararası ticareti güçlendirecek yeni proje ve ortaklıklara zemin hazırlamak istiyoruz. İzmir ile işbirliğini artırmaya yönelik faaliyetlerde bulunmayı hedefliyoruz. İzmir’e ve ekonomimize katkı sunmak bizim için önemli” diye konuştu.

11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.
Şahan Gökbakar: Ne oldum değil, ne olacağım diyeceksin!Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile son dönemde kendisine gelen eleştirilere ilginç bir gönderme yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber