Yüzde 15 daha ucuz

Yüzde 15 daha ucuz

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Ege Yem, yem maliyetleri yükselen üreticinin imdadına yetişti. Üretici arpa ezmesi, besi yemi ve süt yemini piyasaya göre yüzde 15’a varan oranlarda daha ucuza temin edebiliyor.

Ege Yem’de üreticilere çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlanıyor. Üreticiler kredi kartı ve nakitle alım yapabildikleri gibi Ege Et’le çalışan üreticiler sattıkları hayvanları karşılığında da yem alabiliyor. Bunun yanında toplu alımlarda taşıma masrafı da Ege Yem tarafından karşılanıp yemler üreticilerin istediklere yere teslim ediliyor.

Yanınızdayız

Üreticilere maliyetlerini aşağı çekmeleri için her türlü kolaylığı sağladıklarını belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Zor durumdaki üreticimizin her zaman yanında yer alacağız” dedi.

TEM'de feci kazaİstanbul Sarıyer’de TEM otoyolu FSM çıkışında yolun karşısına yaya olarak geçmeye çalışan bir kadına otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan kadın olay yerinde feci şekilde can verdi.
Yaralı akbaba, jandarma ekipleri tarafından kurtarıldıMalatya'da devriye görevi yapan jandarma ekipleri, buldukları yaralı akbabayı tedavi ettirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber