Gündem
20.04.2017 - 11:10 | Son Güncelleme: 20.04.2017-11:15

Eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri için başvurular nasıl yapılıyor?

Eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri için açıklama yapan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) başvuruların başladığını duyurdu. Bu yıl beşincisini düzenlenen Eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri için başvuruları 17 Nisan ile 30 Nisan’a kadar devam edecek. Peki Eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri için başvurular nasıl yapılıyor?

Sitene Ekle

Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlere daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması, başarılı çalışmaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla gerçekleştirilen ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nin beşincisi için başvurular 17 Nisan’da başlıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Strateji Geliştirme Başkanlığı’nın yayımladığı duyuruya göre, ödüllere 2017/15 sayılı Genelge’de belirtilen koşullara sahip her tür ve derecedeki kurum ile bu kurumlarda görev yapan öğretmen, yönetici ve diğer personel başvuru yapabilecek. Başvurular 17 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak. Elektronik ortamda ve saha ziyareti ile gerçekleştirilecek değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölgesel ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirilecek.


Bilgi YarışmasıGargamel ve Azman, hangi çizgi dizinin karakterleridir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi Attila İlhan'!ın bir şiiri değildir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX