Cumartesi

18.02.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 18.02.2017-2:30

Eğlenceli desenler, kullanışlı tasarımlar

Bohem Burjuva birbirinden eğlenceli desenlerde çantalardan uyku gözlüklerine, tişörtlerden meyve ve sebze torbalarına hem kullanışlı hem de ekonomik ürünler sunuyor

Sitene Ekle

Elif İpek Türer - ipek.turer@milliyet.com.tr

Ankara çıkışlı bir marka Bohem Burjuva ya da kısaca BoBo. Birçok kişi “Hayat Şarkısı” dizisinde Burcu Biricik’in kullandığı çantalar sayesinde keşfetti ama aslında 2011’den beri tasarımlar yapan bir marka BoBo. Kurucusu Aysun Berkant yola kullanışlı, estetik ve ekonomik öğelerin bir arada olabileceği fikriyle çıkmış. 

Berkant’ın destekçisi olduğu Slow Food inanışının iyi gıdanın desteklenmesi, hiçbir şeyin çöpe gitmemesi ve gıdanın korunması fikrinden hareket ederek oluşturduğu mutfak grubunda çok beğenilen ürünler var. 10 gün boyunca yeşillikleri taze ve temiz tutan ot torbası, saklama süresini uzatan meyve / sebze torbası, bakliyat torbası, ekmek torbası bunlardan birkaçı. 

Sağlıklı ürünler

Bunların yanı sıra içinde lavanta tohumu ve üzüm çekirdeği olan, yüzde 100 karanlık sağlayan uyku maskesi, temiz / kirli torbası, ıslak mayo torbası, ayakkabı torbası, takı torbası, hediye torbaları, kitap kılıfları, bebek yastıkları, tişört, lavanta keseleri, seyahat yastıkları, hediye içki torbaları, servis kılıfları, önlükler, kavanoz şapkaları, kurulama bezi de bulabileceğiniz seçeneklerden. 

Tabii bir de portföy, sırt, alışveriş çantaları, cüzdan, clutch, telefonluk da var. Çok seçenek olmasının sebebi Berkant’ın kendi ihtiyaçlarından yola çıkması. Yakında yeni ürünler de geliyormuş. BoBo’nun en son çıkan koleksiyonu ise Vivienne Westwood konseptli. Skalasında telefonluk, çapraz çantalar, içinde bir sürü cebi olan mat ipek saten çantalar, ikili pratik çantalar, portföyler, cüzdanlar, makyaj çantaları bulunuyor. 

Ürünleri genellikle kendileri belirliyor ama bazen kurumsal işler de yapıyorlar. Özel müzelerin, otellerin, uluslararası kozmetik şirketlerinin istediği ürünleri de tedarik ediyorlar. Berkant, BoBo için “Daha rafine yaşamak isteyen herkese hitap eden bir marka. Düzene, çevreye, sağlıklı yaşama önem veren, seyahati, sporu sevenlerin markası diyebiliriz” diyor. 

Bohem Burjuva tasarımı çantaları “Hayat Şarkısı”nda görmemiz ise dizinin kostüm tasarımcısı Fatoş Suda’nın sayesinde olmuş. Bu markanın bilinirliğini artırmış ve satışlarına yansımış tabii. 

BoBo ürünlerine bohemburjuva.com adresinden ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Instagram’da “bohemburjuva” hesabından da yardımcı oluyorlar. Ortalama beş iş gününde elinize ulaşıyor ürünler. Fiyat aralığı ise geniş. 9 liraya da 220 liraya da ürün bulabilirsiniz. 


Etiketler:
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.