07.12.2017 - 09:54 | Son Güncelleme: 07.12.2017-9:54 A-A+

'Eğlencenin Superman'iyim'

Arto, geçtiğimiz gece Zirve Pera'da gerçekleşen parti öncesi objektiflere kendisi için hazırlanan Superman maketiyle poz verdi.

'Eğlencenin Superman'iyim'

Şarkıcı Arto, Superman maketiyle poz verirken, "Eğlencenin Superman'i olduğumun resimli belgeli kanıtı olsun. Marvel kuruldu kurulalı böyle süper kahraman görmemiştir. Kelebek gibi uçup arı gibi bal yapıyorum. Bu gece ilk kadehler benden" ifadelerini kullandı.

Fotoğraf çekiminin ardından Dj setinin başına geçen Arto, mekanı dolduranlara müzik ziyafeti çekti. Şarkı aralarında yaptığı esprilerle de gülmekten kırıp geçiren Arto, sabahın ilk ışıklarına kadar süren programının sonunda bir sonraki hafta salı gecesi daha kalabalık bir kitle ile eğlenmek istediğini ifade etti.

Arto, "Önümüzdeki hafta buraya sığmayacağız. Eniştenizi, kaynınızı, baldızınızı, bacanağınızı kapın gelin. Kapıdan içeri girsin gerisini ben hallederim. Çok eğleneceğiz merak etmeyin" dedi.

EtiketlerArto,Superman
Bilgi YarışmasıLeonardo DiCaprio'nun oynadığı Titanic filmi hangi yıl çekilmiştir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.