GündemRSS
01.07.2013 - 17:32 | Son Güncelleme: 02.07.2013-9:52

Ehliyet Sınavı Soruları Ve Cevapları Çöz (Meb Ehliyet) Açıklandı Mı?

Ehliyet sınavı soruları ve çözümleri.Ehliyet sınavı soruları ve cevapları.Ehliyet sınavı ve sonuçları.Ehliyet sınavı soruları ve cevapları burada olacak.Ehliyet sınavı soruları burada olacak.

Sitene Ekle
Ehliyet Sınavı Soruları Ve Cevapları Çöz (Meb Ehliyet) Açıklandı Mı?

Ehliyet sınavı soruları ve çözümleri.Ehliyet sınavı soruları ve cevapları.Ehliyet sınavı ve sonuçları.Ehliyet sınavı soruları ve cevapları burada olacak.Ehliyet sınavı soruları burada olacak.

Ehliyet Sınavı soruları ve cevapları.Ehliyet Sınavı soruları ve cevapları pazartesi günü meb adresinde olacaktır.Ehliyet Sınavı soruları ve çözümleri için bizi takip etmeniz yeterlidir.
 
Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı'nın Soruları ve Cevap Anahtarı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından salı günü açıklanması bekleniyor. Sınav soru ve cevaplarına  http://www.ehliyetsinavsonuclar.net/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 
EHLİYET ALMAK İÇİN SINAVDA ALINMASI GEREKEN PUANLAR 
 
Sürücü adaylarının ehli?et almaya hak kazanmaları için bu sınavda sorulan Trafik, İlk yardım ve Motor derslerinde başarılı olmaları ve ertesinde ya?ılacak olan direksi?on ?ınavını geçmeleri gereki?or .
 
MEB Ehliyet Sınavı Soru Ve Cevapları
 
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 29 Haziran Ehliyet sınavı yapıldı. Bu ehliyet sınavı bu yılın 4. sınavıydı ve yine sorular 2 gün sonra yani Pazartesi günü MEB tarafından açıklanacak. 29 Haziran 2013 Ehliyet sınav soruları kitapçığı yayınlandığında bu sayfada olacak...
 
15 Kişiye Ehliyet Sınavında Gözaltı
 
Gaziantep'te Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı'na bir başkasının yerine girmeye çalışan 15 kişi, polisin operasyonuyla yakalandı. Yakalanan şüphelilerin, "Arkadaşa güzellik yapacaktım." şeklinde kendilerini savundukları öğrenildi.
 
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gelen bir ihbarı değerlendirdi. Bugün gerçekleştirilen Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı'nda 9 ayrı okulda, bir başkasının yerine sınava girmeye çalışan 15 kişiyi yakaladı. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen şüphelilerin, Mustafa T., Mehmet M., Tayyar B., Mehmet Ö., İbrahim A., Mikail U., Hüseyin C., Hüseyin T., Mehmet Ç., Abdulkadir E., Emrah T., İbrahim Halil S., Ferhat Ç., Mehmet K. ve İlhami Y. isimli şüpheliler, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin, yerine sınava girdikleri arkadaşlarına güzellik yapmak istediklerini söyledikleri öğrenildi.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
Hangisi tropikal bir meyve değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.