Bursa

Yerel Haber
20 Aralık 2016 - 17:37

Ekmek Peşinde En Güzel Kareler

IHA

Bursalıları 36 yıldır sağlıklı ve ekonomik gıdayla buluşturan BESAŞ’ın düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler belli oldu. Hayatının herhangi bir anını BESAŞ ürünleriyle fotoğraflayan profesyonel ve amatör herkese açık olan yarışmada dereceye girenler para ve BESAŞ ürünleriyle ödüllendirilecek.
Türkiye’nin üçüncü en büyük ekmek üretim tesisine sahip olan ve son yıllarda süt ve süt ürünleri tesisiyle bu alanda da olan BESAŞ, ürünlerini fotoğraf meraklılarıyla buluşturdu. “Doğal BESAŞ, doğal insan” konulu fotoğraf yarışmasına amatör ve profesyonel kategorilerinde toplam 92 fotoğrafçı 222 eserle katıldı.
Profesyonel kategoride birinci olan Ahmet Çetin 3 bin 500 TL para ödülü ile bir yıllık ekmek ve bir yıllık süt ödülünün sahibi oldu. Bu kategorinin ikincisi Osman Önder, 2 bin TL para ödülü, 6 aylık ekmek, 6 aylık süt ve yine bu kategorinin üçüncüsü olan Bülent Suberk de bin TL para, 3 aylık ekmek ve 3 aylık süt ödülüne hak kazandı.
Amatör kategorinin birincisi seçilen Ceyda Gümüştekin 500 TL para, 1 yıllık ekmek, 1 yıllık süt, ikinci Eda Ferahlı 300 TL para, 6 aylık ekmek, 6 aylık süt ve kategorinin üçüncüsü Sude Mısır da 200 TL para ve 3 aylık ekmek, 3 aylık süt ödülünün sahibi oldu. Ödül töreni ve sergisi önümüzdeki günlerde yapılacak.

BursaYerel Seçim Sonuçları
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.