‘0 peşinat’la kapılarını açıyor

Eroğlu Gayrimenkul, İstanbul Seyrantepe’deki karma projesi Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence’ı dün satışa sundu.

‘0 peşinat’la kapılarını açıyor

Projenin yeni etabı ‘0 peşinat’ avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere 6 ay sonra kapılarını açıyor. Ayrıca Sky Residence sakinleri peşinat vermeden taşınmaları ardından ödemeye 2019’da başlayabiliyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı ihtiyaçlara uygun daireleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. Skyland’de yer alan Tower, Loft ve Flat ofisler ise, önemli bir yatırım fırsatı olarak değerlendiriliyor. Kampanya ile ofisler ‘0 peşinat, 0 faiz 8 bin 500 lira taksitle’ satın alınabiliyor.

Mayın ve el yapımı patlayıcıların imhasına devam ediliyorMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-2 Harekatı’nda tespit edilen mayın ve el yapımı patlayıcıların imhasının gerçekleştirildiği görüntüleri paylaştı.Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Irak’ın kuzeyinde başarıyla devam eden Pençe-2 Harekâtı’nda tespit edilen mayın ve el yapımı patlayıcıların imhasına devam ediliyor” denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber