1.1 milyar dakika konuşturdu

Vodafone aboneleri, arife günü ve Kurban Bayramı’nı kapsayan 5 günde yaklaşık 1.1 milyar dakika ses, 310 milyon kısa mesaj ve 21 milyon GB mobil internet kullandı. Paylaşılan verilere göre, Vodafone’lular arife günü ve bayramı kapsayan toplam 5 günde yaklaşık 1.1 milyar dakika konuştu, 310 milyon SMS attı ve 21 milyon GB mobil internet kullandı.

1.1 milyar dakika konuşturdu

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, çağımızda verimliliği sağlayacak en önemli aracın teknoloji olduğunu belirterek, “Hedefimiz sadece bağlantı sağlayan bir operatör olmaktan çıkıp, bir dijital teknoloji şirketi olmak. Bu anlayışla, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da geniş kapsama gücümüzle abonelerimizin kesintisiz iletişim ihtiyacını karşıladık. Abonelerimiz 1.1 milyar dakika konuştu, 310 milyon SMS attı ve 21 milyon GB mobil internet kullandı” dedi.

Erzurum'da silahlı kavgaErzurum'un Horasan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde iki grup arasında çıkan silahlı ve sopalı kavgada 2 kişi öldü, biri polis memuru 5 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber