1996 yılı unutulmayacak

1996 yılı unutulmayacak

DOĞAN Multimedya, 1996 yılının unutulmaz olaylarını CD - Rom'a kaydederek piyasaya sundu. Panorama '96 adındaki CD - Rom'un en büyük özelliği Türkiye'nin ilk interaktif (karşılıklı etkileşimli) haber yıllığı olması.
Haberlerin interaktif olarak sunulduğu Panorama '96'da 1200 fotoğraf, 400 haber, 70 video görüntü ve 26 ana başlıkta ekonomik veriler yer alıyor. CD - Rom'da her ay 5 büyük olay ayrıntılarıyla veriliyor ve olayın yıl içerisindeki gelişimi ve sonuçları izlenebiliyor. Önemli olaylar ise Kanal D'nin ses ve görüntüleriyle destekleniyor.

Görsel arşiv

Kullanıcılar için vazgeçilmez bir görsel arşiv oluşturan Panorama '96, değişik bölüm başlıklarını da içeriyor. Magazin, moda, spor, teknoloji, siyasiler, müzik, sinema gibi başlıkların dışında, 1996 yılının en önemli spor olayı Olimpiyatlar için ve 1996 yılında vefat eden Zeki Müren'in anısına hazırlanmış özel bölümler de yer alıyor. Müren için hazırlanan bölümde, en sevilen şarkılarını eski görüntüleriyle izlemek mümkün.
Panorama '96'nın ekonomi bölümünde ise ekonomik değerlendirmelerin yanı sıra, Philip Kotler'den pazarlama öğütleri gibi makaleler ve 26 ana başlıkta toplanan ekonomik veriler sunuluyor.

Bakanlık paylaştı! Komandolar tek tek temizliyorMilli Savunma Bakanlığınca, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Barış Pınarı Harekatı bölgesinde, terör örgütü PKK/YPG'nin tuzakladığı mayın ve el yapımı patlayıcıların (EYP) imha çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber