3 banka ortak ATM’de birleşti

Denizbank, TEB ve QNB Finansbank tarafından ortaklaşa alınan karar sonucunda 3 özel bankanın ATM’leri birleşti.

3 banka ortak ATM’de birleşti

Kamu bankalarının bir süre önce aldığı ortak ATM uygulaması kararından sonra aynı yönde bir karar da özel bankalardan geldi. Üç özel banka güçlerini tek ATM platformunda birleştirerek aynı uygulamaya geçmeyi kararlaştırdı. TEB (Türk Ekonomi Bankası), Denizbank ve QNB Finansbank müşterileri bundan böyle tek ATM’den işlem yapabilecekler.

Üç özel banka arasında yapılan anlaşmaya göre aylık olarak 3 defa ile sınırlı olmak şartıyla Denizbank, TEB, QNB Finansbank müşterileri diğer iki bankanın ATM’sinden ücretsiz işlem gerçekleştirebilecekler.

Anlaşmaya göre bahsi geçen özel bankaların müşterileri diğer ATM’lerden kredi borçlarını ücretsiz olarak ödeyebilecekler, her ay 3 defa ücretsiz para transferi gerçekleştirebilecekler. Müşteriler ayrıca hesaplarındaki bakiyeyi, kredi kartlarında ne kadar limit olduğunu da diğer bankaların ATM’lerinden öğrenebilecekler. Bu sorgulamalarda herhangi bir işlem adedi sınırı bulunmayacak.

Dehşete düşüren görüntü! Aniden önüne atladı ve...Van’ın Erciş ilçesinde seyir halindeki TIR'ın önüne aniden kendini atan şahıs ağır yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber