AB’ye ‘simit’le girdi

Simitçi Dünyası, yurtiçindeki 105 mağazasından sonra yurtdışında ilk mağazasını Hollanda’nın 500 bin nüfuslu Utrecht şehrinde açtı.

Açılışı, Utrecht Belediye Başkanı Jan Van Zanen ve Simitçi Dünyası Genel Müdürü Levent Yıldırım birlikte yaptılar. Açılışta konuşan Zanen, Türkiye’de 100’ün üzerinde şubesi bulunan Simitçi Dünyası’nın yurtdışında ilk mağazasını kendi şehirlerinde açmalarından ötürü çok mutlu olduklarını ve şirkete her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.
Levent Yıldırım da, Hollanda’nın Almere, Rotterdam ve Amsterdam şehirlerinde halen inşaat halinde 4 tane daha mağazalarının olduğunu ve artık yurtdışında her ay bir mağaza açacaklarını söyledi. Yıldırım, simit ve çayı önce Avrupa’dan başlayarak tüm dünyaya tanıtacaklarını, bunun için Hollanda’da SD Holding isimli bir şirket kurup gerekli altyapıyı oluşturduklarını bildirdi.

Fuhuş operasyonunda gelin ve görümce gözaltına alındıİzmit'te, polis ekiplerince masaj derneğine düzenlenen fuhuş operasyonunda, dernek yöneticileri 7 aylık hamile D.Ö. (22) ile görümcesi N.Ö. (33) gözaltına aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber