ABD devi Türkiye operasyonunu satıyor!

1976 yılından bu yana Türkiye'de sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren American International Group, Türkiye dahil en az 6 ülkedeki operasyonunu Fairfax'e satacak.

ABD devi Türkiye operasyonunu satıyor!

Fairfax Financial Holdings, American International Group'un American International Group, Türkiye, Arjantin, Şili, Kolombiya, Uruguay ve Venezuela sigorta operasyonlarını satın almak için anlaşmaya vardığını duyurdu.

Buna ek olarak Fairfax, AIG Europe'un teminatı alındaki yerel birimlerin portföylerine saygılı olarak Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Romanya ve Slovakya'daki belirli varlık ve haklarını da satın alacak.

Fairfax Başkanı ve CEO'su Prem Watsa yaptığı açıklamada, "AIG ile yapılan ortaklık bizi çok heyecanlandırıyor ve Latin Amerika grup şirketlerini, Orta-Dogu Avrupa ile Türkiye operasyonlarının Fairfax ailesine katılmasından memnuniyet duyuyoruz" diye konuştu.

Tarlasında öldürüldü!Bursa’nın İnegöl ilçesinde çift sürmeye gittiği tarlasında, para meseli yüzünden husumetli olduğu İbrahim İ. (40) tarafından tabancayla vurulan Ali Cemal Kalkancı (60), yaşamını yitirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber